Dom 3 pokoi 53 m² Zabalocki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Zabalocki sielski Saviet
$20,000
$377/m²
;
In CRM: 401584
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.05.2026

• Adres
    Merydyan, N23188

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    28 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    5 m²

Opis

Dacha na najbliższym przedmieściu Mińska. Garden Association "Meridian- 2002". Dwupiętrowy drewniany dom. W domu jest piekarnik. Woda jest wstrzykiwana do domu, łazienka na ulicy. Cylinder gazowy. W łaźni. Plantacje owoców i jagód. Ulubiona lokalizacja. Zatrzymaj pociąg Sloboda w odległości spaceru. Obok koleżeństwa jest las. Malownicze widoki. Partnerstwo ogrodowe znajduje się w jednym z najbardziej popularnych i popularnych miejsc - Moskwa. Wygodne podjazdy. Mińsk znajduje się około 20 km od bezpiecznej i kolorowej trasy. Partnerstwo jest łatwo dostępne zarówno przez transport osobisty, jak i autobusem i pociągiem. Bezpośrednia sprzedaż. LLC "Your Capital", UNP 101136973, licencja No02240 / 15 z 17.02.05, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości No252 / 13 z 11.03.2026.

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Zabalocki sielski Saviet