Dom 146 m² Drazdy, Białoruś

Drazdy, Białoruś, Kozienski sielski Saviet
$75,000
$513/m²
;
Data aktualizacji: 28.02.2026

• Adres
    ulica Polowa, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2000
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 460 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowy ceglany dom w dobrym stanie w Moзиrckий dzielnicy Drozdy ulicy Polevaya. 5 salonów. Dom zbudowany w 2000 roku z tarasem. Okna PVC, metalowe drzwi frontowe, tablica drzwi wewnętrznych. Powierzchnia budynku wynosi 146,2 m2. Urządzenia pomiarowe do wody, gazu i energii elektrycznej, regulatory ciepła, alarmy zostały zainstalowane. Jest szopa i piwnica. Wszystkie meble są na sprzedaż.

Numer umowy z agencją 74 / 2 od 2024- 09- 30

Lokalizacja na mapie

Drazdy, Białoruś, Kozienski sielski Saviet