Dom 127 m² Kamienica Żyrowiecka, Białoruś

Kamienica Żyrowiecka, Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$34,000
$269/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Adres
    N26139

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    127 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    495 m²

Opis

Pudełko wiejski dom mieszkalny w brzeski obwód. 1 piętro 2015, strych. General.SNB - 126.56 m kw., łącznie. - 126.56 m kw., żył. - 96.16 m2, Kuh. - 7.92 m2 4 pokoje. Ściany: materiał - blok krzemianowy i drewno budowlane; izolacja - wełna mineralna; wykończenie elewacji - cegła krzemianowa. Dach: dach metalowy. Komunikacja: gaz - scentralizowany (na miejscu), woda - studnia i hydrofora, elektryczność - scentralizowany, kanalizacja - autonomiczny. Budynki: łaźnia, hozblock. Fabuła to 0.0495 ha. Przyjrzyj się.

Zawsze można się targować - dzwonić! Gotowy do sprzedaży nieruchomości, aby kupić tę nieruchomość, rozważyć wymianę. Tutaj można znaleźć inne opcje - dzisiaj ponad 3000 na naszej stronie internetowej. Numer umowy z agencją 878 / 1 od 2024- 04- 19

Lokalizacja na mapie

Kamienica Żyrowiecka, Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %