103 m² Cerninski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Cerninski sielski Saviet
$85,000
$829/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

• Adres
    N429

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    855 m²

Opis

Mieszkanie w zablokowanym budynku mieszkalnym w dzielnicy Brest. 1994 2. piętro. General.SNB - 105,9 m2, łącznie. - 102,5 m2, żył. - 51,4 m2, Kuh. - 9.8 m2 4 pokoje, wysokość sufitu - 2.70 m. Ściany: materiał - płyta żelbetowa; izolacja - pianka polistyrenowa (pianka); wykończenie elewacji - tynkowana, malowana, gipsowa "amerykańska". Dach: Ruberoid. Założenie: prefabrykacja pasa; materiał - blok FBS; poduszka - beton. Komunikacja: ogrzewanie - kocioł gazowy, gaz - scentralizowany (w domu), dostawa wody - scentralizowane dostawy wody, elektryczność - scentralizowany, kanalizacja - scentralizowany. Budynki: Hozblock. Akcja wynosi 0,0855 ha (57 / 100 akcji z 1.1502 ha). Przyjrzyj się.

Zawsze można się targować - dzwonić! Gotowy do sprzedaży nieruchomości, aby kupić tę nieruchomość, rozważyć wymianę. Tutaj można znaleźć inne opcje - dzisiaj ponad 3000 na naszej stronie internetowej. Numer umowy z agencją 3613 / 1 od 2023- 11- 20

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Cerninski sielski Saviet

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości