Działki 40 m² Zabinkauski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Zabinkauski sielski Saviet
$17,700
$446/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    N145

Opis

Sprzeda? dzia? ka z budynkiem do rozbiórki w Zhabinkovsky dzielnicy, Zhabinkovsky s / s 201293Dom do rozbiórki w Zhabinkovsky dzielnicy. 1960, pierwsze piętro. General NSS - 39.7 m2, łącznie .- 39.7 m2, mieszkalne .- 19.5 m2, kuchnia .- 8.8 m2 1 pokój, wysokość sufitu - 2,1 m. Ściany: materiał - bar budowlany. Dach: łupek. Fundacja: montaż taśm; materiał - kamień naturalny. Komunikacja: ogrzewanie - piec, gaz - scentralizowane (na ulicy, opłacone), dostawa wody - kolumna, elektryczność - scentralizowane (na ulicy). Powierzchnia wynosi 0,2500 ha + 0,0140 ha dla VLPC.,,,. Privalova Diana Stanislavovna. ALTERNATYWNE Brześć

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Zabinkauski sielski Saviet
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek