Magazyn 2 311 m² Dukorski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Dukorski sielski Saviet
$556,017
VAT
$241/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $241/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 311 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Oferujemy zakup budynku z działką zlokalizowaną pod adresem: Region Miński, dystrykt Puchoviczsky, Dukorsky, 14 (położony w pobliżu CHPP- 5).

Powierzchnia działki wynosi 0,7716 ha.

Obszar jest ogrodzony. Można manewrować ciężkim transportem.

Struktura kapitałowa - 2310.7 m2, obejmuje:

Sklep 1 - 938.7 m2 z wyjściem ze sklepu do platformy asfaltowego betonu.

Sklep 2 - 822.7 mkw. obejmuje kompresora i ślusarza warsztatu, wejście do ciężarówki z końca budynku.

Oba warsztaty obejmują magazyny gotowych produktów z systemem regałowym i dźwigami.

Budynki administracyjne i domowe na 1 i 2 piętrze - 459.2 m kw. (szafki, jadalnie, łazienki z prysznicami).

Charakterystyka ogólna:

dostęp 24-godzinny;

budynek jest częściowo ogrzewany (zainstalowany jest kocioł na granulki);

wysokość sufitu - 5,70 m (6,15 m na górze);

światłowodowy (dostawca - Beltelecom);

napięcie - 380V, moc przydzielona - 650 kW (własny TP);

centralne kanalizacja i zaopatrzenie w wodę;

Naturalna wentylacja.

Obiekt położony jest 35 km od Moscow Ring Road. Wygodne wyjście na autostradę M- 5 "Mińsk - Gomel".

Koszt obiektu jest wskazywany z uwzględnieniem podatku VAT.

Zadzwoń! Dostarczymy bardziej szczegółowych informacji

Pomożemy ci sprzedać nieruchomość.

Nowe nieruchomości na sprzedaż codziennie