Nieruchomości komercyjne 500 m² Horki, Białoruś

Horki, Białoruś
$582,000
VAT
$1,164/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    ulica Pokoju, 47 b

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,164/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²

Opis

Sprzedaż obiektu: Powierzchnia magazynowa - 1550 m2 Powierzchnia biurowa - 500 m2 Cel: "Budynek dla handlu i usług" Adres: Mohylev region, Gorki, St. Mira, 51AP Powierzchnia całkowita obiektu: 2078.4 m2 Powierzchnia: 2.1729 ha. Firmy na sprzedaż. Budynek został całkowicie odnowiony i jest gotowy do zysku. Obiekt ten zapewnia biurowe, detaliczne, magazynowe, jak również magazyny samochodowe. Lokale handlowe i magazynowe zajmują 1550 m2, istnieją również 14 pudełek o wymiarach 6x18 z osobnymi wejściami. Powierzchnia Biurowych pomieszczeń biurowych 500 m2 Obszar dziedziniec 1.17 ha jest całkowicie asfaltowany i może być używany do parkowania ciężkich samochodów ciężarowych, jak również do przechowywania materiałów, i możliwe jest zbudowanie nowych pomieszczeń, magazynów itp. w tych obszarach. magazyny mają rampę, wszystkie podłogi są zamurowane, wysokość sufitu 12m. Zalety: - teren krajobrazowy; - parking dla 30- 40 samochodów; - elektryczność przy 220 kW (380 kW), ma również swój własny TP (możliwość zwiększenia mocy); - ciepłej i zimnej wody; - autonomiczne ogrzewanie (własna kotłownia); - szybki internet (światłowody); - system nadzoru wideo; - wygodne drogi dojazdowe; - dworca kolejowego 5 minut spacerem. Kupujący nie płaci za usługi organizacji nieruchomości! Twoim agentem jest Elena Agreement No. 2 / 3 od 06 / 13 / 24 do 06 / 12 / 26 Silvan- Invest LLC, UNP 192927433, licencja nr 02240 / 383, Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi, 09.24.2019. Numer umowy agencji 2 / 3 z 2024- 06- 13