Dom 80 m² Kirillovka, Rosja

Kirillovka, Rosja
$105,588
$1,320/m²
;
In CRM: 2976062
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    ulica Lenina, 34

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Sprzedaję ceglany dom w Kirillovka wsi, 2 km od Arzamas. Powierzchnia 80 metrów kwadratowych, z wyłączeniem poddasza. Pod całym kwadratem jest piwnica. Dom znajduje się na działce 24.6 akrów (2 działki: 12,5 akrów bez budynków + 12,1 akrów pod domem). Budynki: łaźnia 15.2 m kw., ceglana szopa 37.1 m kw., metalowy garaż 15.8 m kw. Naprzeciwko domu, po drugiej stronie drogi jezioro krajobrazu z oświetleniem, ławki, spacery, sporty i place zabaw.