Dom 90 m² Bezvodnoe, Rosja

Bezvodnoe, Rosja
$93,042
$1,034/m²
;
In CRM: 2956016
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    22N 2632

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Oferuję zakup jednopiętrowego domu (90 m) Podstawę wzmocnionego betonu dla zrównoważonego rozwoju. Ściany bloków Poritep z izolacją, aby utrzymać ciepło w zimie. Izolowany dach z ochroną przed ogniem i szkodnikami. System ciepłej podłogi z gwarancją 20 lat. Wysokiej jakości okna i drzwi od niemieckich producentów. Metalowe płytki Quint Plus od sprawdzonego producenta. Okna, ganek i schody wykonane z monolitycznego betonu. Stabilna fasada, która zachowuje kolor. Łączność: woda i gaz. Premia: 18 m altana. Korzyści z lokalizacji: Blisko Nizhny Novgorod (20 minut). Sklepy i apteki są zamknięte (5 minut). Wygodny transport publiczny. Piękna przyroda wokół: lasy i rzeka Wołga.