Dom 34 m² Arzamas, Rosja

Rosja
$38,509
$1,133/m²
;
In CRM: 2697040
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Opis

Dla miłośników relaksu z dala od miasta! Stolicą nowoczesnego budynku w miejscowości Menszchikovo jest na sprzedaż. Wieś znajduje się 5 km na północ od pustyni, 55 km od Arzamas, 120 km od N. Nie ma Novgorod na terytorium rezerwatu pustyni, nie ma autostrady, wioska nie żyje, więc nie ma obcych. Dom 34, 1 m kw., dzia? ka 5 sto, gara? 50 m kw., rozbudowa 20 m kw., spó? ka 12 m kw., toaleta. Wszystkie budynki są pokryte cegłą. Łaźnia jest 100 metrów od domu, wewnątrz jest linden, niedaleko od łaźni studni. Septick w pobliżu domu. Podwórko i ścieżki są wyłożone kamieniami brukowymi. Nie ma wody i gazu w domu, ale jest rosyjski piec z łóżkiem słonecznym! Istnieje wiele drzew owocowych i krzewów na miejscu, a młody sad jest posadzony. Około 200 metrów od domu znajduje się staw wsi, gdzie można pływać w lecie, a także 3 km Jeziora Świętego z piaszczystymi plażami i sosnami. I oczywiście, wędkowanie, polowanie, grzyby i jagody w lesie, który jest 50 metrów od domu. Picie wody ze źródła. Kupujemy mleko od sąsiadów. Wiadomość transportowa: autobus jeździ z Arzamas dwa razy dziennie. Elektryczny pociąg z N. Novgorod do stacji Serezha przybywa do sklepu samochodowego. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń, powiedz mi wszystko, więcej zdjęć w PM.