Pomieszczenie biurowe 850 m² Moskwa, Rosja

Rosja, Moskwa
$64,119
$75/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Adres
    Leningradskij prospekt, 39 a
  • Metro
    Aeroport (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $75/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    850 m²

Opis

Oferujemy na wynajem długoterminowy gotowy blok biurowy 850 m2 z remontami i meblami na 3 piętrze nowoczesnego i prestiżowego centrum biznesowego Mercedes Plaza, klasy B +. Wygodny lokalizacja: pierwszy linia Leningradsky Prospect, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady Leningrad i Wołokolamsk, TTK. Stopniowo dostęp do stacji metra CSK, Dynamo, lotnisko. Biuro jest umeblowane i umeblowane, gotowe do przeprowadzki. Planowanie: mieszane, istnieje 17 pokoi, 2 sale konferencyjne, kuchnia i łazienki. Istnieje recepcja, recepcja dla gości. Biuro kierownika, archiwum, serwerownia. - ACS, monitoring, ochrona i dostęp do zegara. - Biuro jest wyposażone w system wentylacji i wentylacji spalin oraz centralną klimatyzację, system gaśniczy. - Podatek: 14. - Windy: 3 pasażerów i 1 winda towarowa, jest 1 winda panoramiczna. Parking: podziemny, 60 samochodów, wynajem - 30 000 rubli / mm. Podatek VAT jest zawarty w umowie najmu. Ponadto opłaca się funkcjonowanie systemów inżynieryjnych i miejsc publicznych - 10,000 rubli. za m2 rocznie + VAT. Narzędzia, Internet, sprzątanie są płatne oddzielnie. Opis: Oddzielny blok biurowy z remontami i meblami. Rozejść się. Rodzaj opodatkowania: VAT. dowód tożsamości: L13783

Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte