Mieszkanie 1 pokój 71 m² Gastria, Cypr Północny

Gastria, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$130,043
$1,832/m²
;
Data aktualizacji: 12.02.2026

Cena za m²
    $1,832/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027

Opis

Szukasz atrakcyjnej inwestycji nad morzem z najbardziej wygodnymi warunkami płatności?

Studio w Caesar Resort 9 (dom KOH MAI SI) jest dokładnie tą opcją, która łączy przystępność cenową, perspektywy i stabilny popyt na wynajem.

📍 Główne cechy

Gotowość kompleksu: wrzesień 2027

Przestronny układ, nowoczesna architektura, rozwinięta infrastruktura kompleksu

💰 Koszty i warunki płatności: Pierwsza rata: 30% / Instalacje: za 100 miesięcy / Brak nadpłat, brak odsetek.

Długie raty dokonać zakupu niedrogie bez kredytu

Korzyści płynące z resourtu CAESAR (przegląd)

Najbardziej popularny kompleks Północnego Cypru!

Ośrodek jest jedynym dużym kompleksem mieszkalnym o bogatej, rozwiniętej infrastrukturze.

500- 600m od morza

Projekt znajduje się na wybrzeżu dzielnicy Iskele, gdzie najdłuższa piaszczysta plaża Long Beach ma 3,5 km długości z wyposażoną infrastrukturą nabrzeża. Projekt ma już 15 lat, stale rośnie, a teraz jego terytorium się podwoi. Na terytorium ten mieszkalny kompleks dzisiaj 15 basen, w tym zamknięty, ogrzewany zimą, i 2 dziecięcy basen. Rozwinięta infrastruktura dla dzieci (basen dla dzieci z parkiem wodnym, place zabaw, przedszkole, klub rozwoju, itp.), istnieje również kort tenisowy, boisko do siatkówki i koszykówki, możliwość boksu, Jiu Jitsu, minigolf, jest własne centrum spa, restauracje. Do morza - 7 minut spacerem, dla tych, którzy chcą - co pół godziny prom idzie na plażę w sezonie.