Kawalerka 1 pokój 46 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$76,841
$1,670/m²
;
Data aktualizacji: 26.08.2025

Cena za m²
    $1,670/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    46 m²

Opis

Możliwość obejrzenia interesującego Państwa apartamentu online i zakupu na odległość!

Kawalerka o powierzchni 42 m² w kompleksie SPA, niedaleko piaszczystej plaży Long Beach.

Ten 5-gwiazdkowy kompleks mieszkaniowy położony jest na wybrzeżu Long Beach, ciągnącym się wzdłuż wschodniego wybrzeża Cypru.

Rozwinięta infrastruktura obejmuje wszystkie udogodnienia kulturalne i sportowe, zapewniając Państwu wygodę i komfort.

Termin zakończenia budowy: oddanie do użytku

Nasze ceny są o 30%-40% niższe niż ceny podobnych apartamentów od dewelopera!

Główne cechy:

  • Przytulny salon
  • Kuchnia z wysokiej jakości zabudową
  • W pełni wyposażona łazienka
  • Wysokiej jakości płytki ceramiczne na podłodze i ścianach w łazience
  • Elektryczny podgrzewacz wody
  • Panoramiczne okna z podwójnymi szybami
  • Szklane balustrady na balkonie

Infrastruktura:

  • Baseny zewnętrzne
  • Jacuzzi
  • Baseny dla dzieci z aquaparkiem
  • Wydzielone strefy do relaksu i opalania przy basenach
  • Kryty basen z jacuzzi i sauną
  • Restauracje, kawiarnia i bar przy basenie
  • Salon SPA
  • Centrum fitness
  • Siłownia i sala sztuk walki
  • Korty tenisowe, boiska do koszykówki i siatkówki
  • Kort do squasha
  • Duży pokój zabaw dla dzieci z konsolami do gier i grami planszowymi
  • Place zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu
  • Bilard