Willa 4 pokoi 175 m² Cypr Północny, Cypr Północny

Cypr Północny
$394,843
$2,256/m²
;
Data aktualizacji: 7.11.2023

Lokalizacja

  • Kraj
    Cypr Północny

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    175 m²

Status: Villa  

number of rooms: 3+1

total area: 175 sq.m

Bange: combined  

view: at sea  

Repair: design package  

Type of the transaction: installments  

Serving time: July 2024

Cost: from 300,000 pounds  

 

Infrastructure:

  • pool 250 m?
  • cafe and bar
  • Fully landscaped territory/landscape design

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?