Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Kowno, Litwa

Litwa, Kowno
$111,669
$2,223/m²
;
In CRM: 1269244706740
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.04.2026

• Adres
    S Fanstilio g, 16

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,223/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1980
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Butter of 2 Carbon cables submitted in the strategic network S. AUTOMATIC G., HOME RAJ. Apartament jest dobrze zaprojektowany - 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Apartament posiada ciemny pokój i przestronny balkon. ZASADY: • Wygodny układ, pokoje nie są przenoszone; • Zamknięty parking z barierą; • Fajne, zamknięte schody, spokojni sąsiedzi; • Jest magazyn; • plac zabaw dla dzieci na podwórku; • Z balkonem; • Doskonały dostęp do wszystkich obszarów. OGÓLNE: • Typ budynku - blok; • Rok budowy - 1980; • Wysokie 5 / 5; • Pokój - 2; • Powierzchnia całkowita - 50,24 m2; • Warunek jest w porządku; • Ogrzewanie - centralne; • Woda i kanalizacja - miasta. DYSTRYBUCJA: • Strona internetowa - 16,86 m2 • Sypialnia - 11,73 m2 • Kuchnia - 7,64 m2 • WC - 0,99 metrów kwadratowych • wanna - 2,6 m2 • Otwarte powietrze - 8,86 m2 • Ciemny pokój - 1,53 m2 INFRASTRUKTURA: • doskonały dostęp do wszystkich obszarów miejskich (w pobliżu przystanku); • Obok supermarketów, szkół, gimnazjum, przedszkoli itp.; Oferujemy ekskluzywne warunki finansowania dla klientów CAPITAL, współpracujemy ze wszystkimi bankami i związkami kredytowymi. Wszystkie najnowsze ogłoszenia o nieruchomościach CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Proszę, odwiedźcie mnie!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?