Dom 51 m² Nowosady, Litwa

Nowosady, Litwa
$53,006
$1,048/m²
;
In CRM: 1302512
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.04.2026

• Adres
    Nevezio g, 4

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    755 m²

Szczegóły wnętrza

Ogrzewanie:

  • Ogrzewanie piecowe

Szczegóły zewnętrzne

Nawierzchnia drogi:

  • Droga asfaltowa

Opis

Sodo Household w wielkiej przestrzeni! Poszukiwanie spokoju, przyrody i wygodnej komunikacji - doskonały wybór zaledwie 20 minut od Starego Miasta Kowno. Więc... ZASADY OGÓLNE: * Dom ze strychem i piwnicy - więcej miejsca i możliwości. * Jest zainstalowany kominek na przytulne wieczory. * Środowisko ciche, naturalne, z ulgą doliny. * 7,55 bar działki nadaje się do rekreacji lub ogrodnictwa. * Komfortowy dostęp, dostęp przez bramy automatyczne. * Trzyfazowe wejście elektryczne. Więc... OGÓLNE: - Adres: Nevio g., Naujasodžio k., Kauno r.; - Cena - 49 000 EUR; - Rok budowy - 1994; - Wysoki - jeden ze strychem i piwnicą; - Powierzchnia całkowita - 50,56 m ²; - Pokój - 3; - Typ budynku - kłoda pleśni; - Powierzchnia działki - 7.55 wieku; - Ogrzewanie - paliwa stałe; Więc... DYSTRYBUCJA: Pierwsze piętro - 19.28 m ² Podłoga mieszkalna - 12.9 m ² piwnica - 18,38 m ² Więc... KOMUNIKAT: - Faza elektryczna - trzy. Więc... INFRASTRUKTURA: - 27 km do granicy Kowno; - 33 km do centrum Kowno; - 20 km do Kėdainiai Wszystkie najnowsze ogłoszenia o nieruchomościach CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Proszę, odwiedźcie mnie!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?