Willa 2 pokoi 48 m² Lesser Sunda Islands, Indonezja

Indonezja
$139,000
$2,896/m²
;
In CRM: 2244998
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.05.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Ready-made willa w regionie Kerobokan!

Nowoczesna willa w regionie Kerobokan jest doskonałym rozwiązaniem dla komfortowego życia na Bali lub stabilnego dochodu z wynajmu. Lokalizacja łączy spokojną atmosferę dzielnicy mieszkalnej i wygodny dostęp do Chang, Seminajak i najlepszych plaż na zachodnim wybrzeżu wyspy. Taka nieruchomość na Bali nadaje się zarówno do własnego życia, jak i do inwestycji o wysokim zapotrzebowaniu na czynsz.

Przytulna willa z przemyślanym układem jest wykonana w nowoczesnym stylu z naciskiem na funkcjonalność i prywatność. Przestronny dziedziniec i prywatny basen tworzą atmosferę prywatnego domu tropikalnego.

Układ obejmuje:

- 1 sypialnia;

- przestronny salon kuchni;

- prywatny basen;

- dziedziniec;

- taras i teren rekreacyjny;

- miejsce parkingowe.

W razie potrzeby możliwe jest przebudowa w formacie z 2 sypialniami.

Willa jest w pełni przygotowana do zakwaterowania i wynajęcia.

Forma własności: Leasehold przez 25 lat.

Wyposażenie:

- prywatny basen;

- przestronny dziedziniec;