Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Tabanan, Indonezja

Indonezja
$402,100
$5,026/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $5,026/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

2BR Freehold Villa jest jednym z premium Nuanu Coastal Apartments & Villas: tylko 3 wille (Villa 3.1, 3.2, 3.3) na 80.61 m ² całkowitej powierzchni prywatnej na działkach 112- 126 m ², każdy z własnym prywatnym basenem 11.8- 14.5 m ². Ten sam język architektoniczny jak wille, ale z * * bezpłatną kadencją * * dla cudzoziemców i indonezyjskich obywateli - jedną z najbardziej elastycznych struktur dostępnych w Nuanu Creative City. Architektura przez głównego architekta projektu, premium teak / ironwood / merbau kończy się w całym, zachód słońca i orientacji oceanicznej. Właściciele otrzymują cały stos Nuanu Coastal Apartments & Villas amunity i połączone zarządzanie dochodami z 60% zwracanych inwestorom. Cena $402,135- $450,000 USD przez 3 wille wolnostojące. $5,000 zwrotna rezerwacja, 40 / 30 / 30 harmonogram płatności. Zakończenie programu Q4 2027.