Mieszkanie 1 pokój 85 m² Kerobokan, Indonezja

Kerobokan, Indonezja
$155,000
$1,824/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

• Adres
    Jalan Bumbak, 106 The Lemon Tree

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,824/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023

Opis

Ta 2023-budowana nowoczesna willa kleszczy pola dla mądrych inwestorów polujących prosto do góry nogami na rynku wynajmu Bali. Na 150 metrach kwadratowych ziemi z 85 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, jest to ciasny, wydajny ślad, który przekształca się w silne dzienne tempo. Patio na dachu ujmuje widok na zachód słońca; prywatny basen i dedykowany home office apel tak samo do rezydentów długoterminowych i wynajmujących wakacje. Żółte strefy, wypełnione zezwolenia (IMB, SLF, SLO zablokowane) i 22-letni leasehold daje jasność prawną i zero czerwonych flag na klasyfikacji gruntów. Minutę od plaży Batu Bolong i solidnej kafejki, jesteś w dzielnicy, która się porusza; dostęp do skutera utrzymuje się ciasno, co oznacza mniej sąsiadów i mniej hałasu.