Willa 6 pokojów 780 m² Tumbak Bayuh, Indonezja

Tumbak Bayuh, Indonezja
$1,15M
$1,470/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    780 m²

Opis

Doświadcz jednej z najbardziej zapierających dech w piersiach luksusowych willi na sprzedaż w Bali, położonej w bardzo wysublimowanej dzielnicy Pererenan. Położony na 980 m ² ziemi z 780 m ² powierzchni budynku, ten wspaniały rezydencja obejmuje trzy poziomy plus piwnica, oferując sześć hojnie wielkości sypialnie z łazienkami, stylowy pokój z proszkiem i ciepłe, naturalne wnętrza wykonane z Bengkirai i drewna Ulin. Od zamkniętych pomieszczeń mieszkalnych i w pełni wyposażonych kuchni wewnątrz i na zewnątrz do prywatnego kina, bar lounge i zatopionej części siedzenia przy basenie - każdy szczegół jest starannie zaprojektowany do wyrafinowanego tropikalnego stylu życia. Okna podłogowe-to- sufit ramki bujne zielone widoki, tworząc bezproblemowe połączenie między architekturą i naturą, a dodatkowe przechowywanie, pranie i kwatery personelu oferują praktyczne dotknięcia dla codziennej łatwości.
Wyjdź na zewnątrz do prywatnego sanktuarium zbudowanego dla wellness i wypoczynku. Piękny ogród krajobrazowy oferuje duży basen, przytulne salony przy basenie, spokojną saunę, obszar jogi z widokiem na pole ryżowe, a nawet profesjonalny skatepark - co jest idealnym miejscem dla rodzin i aktywnego stylu życia. Niezależnie od tego, czy jesteś gospodarzem obiadów o zachodzie słońca pod drewnianym tarasem czy relaksującym się w strefie spa, każdy zakątek tego domu oferuje chwile radości i spokoju. Ta willa na sprzedaż w Pererenan jest jedną z najlepszych możliwości inwestycyjnych na Bali. Jeśli szukasz wysokiej jakości inwestycji nieruchomości leasehold na Bali, zarówno styl życia i długoterminowe wartości, ta willa jest rzadkie i satysfakcjonujące znaleźć.