Willa 5 pokojów 279 m² Ubud, Indonezja

Ubud, Indonezja, Ubud District
$194,700
$698/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    279 m²

Opis

Exclusive Vibe Villa for Lease in Gianyar - Sunrise, Beachfront & Rice Field Views
Położony w pobliżu plaży Saba, Gianyar
• 8 minut do plaży Saba
• 11 minut do Sababay Winery
• 13 minut do zoo Bali
Szczegóły własności:
• Powierzchnia terenu: 260 m ²
• Powierzchnia budynku: 279 m ²
• Sypialnie: 5
• Kąpiele: 4
• Basen: 3 x 6 m
• W pełni umeblowane
• Energia elektryczna: 7,700 Wat
• Źródło wody: Cóż...
Orientacja i okolice:
• W obliczu wschodu słońca
• Widok na plażę
• Otoczone polami ryżu
• Bardzo cichy i ekskluzywny obszar
Cena zapytania:
IDR 3.3 Miliard
(25-letni leasehold)