Willa 3 pokoi 70 m² Lesser Sunda Islands, Indonezja

Indonezja
$139,000
$1,986/m²
;
In CRM: 2086170
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.04.2026

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

Prana Dziewica Plaża - kompleks willi w pobliżu nietkniętej Virgin Beach, East Bali!

Przedstawiamy unikalny projekt Prana Virgin Beach, położony na malowniczym wschodnim wybrzeżu Bali, w dzielnicy Karangasem. Kompleks łączy nowoczesną architekturę, infrastrukturę wypoczynkową i nietknięte naturalne piękno tego regionu.

Idealne miejsce dla osób poszukujących równowagi prywatności, komfortu i stałej inwestycji w rosnącej gromadzie turystycznej wyspy.

O projekcie:

Rozmieszczenie: Virgin Beach, Carangasem (wschodni Bali)

Typ: Off- plan prywatny kompleks willi

Format własności: Leasehold (leasing) na okres 30 lat z możliwością przedłużenia

Infrastruktura i obiekty:

Bezpośredni dostęp do plaży (1 minuta samochodem elektrycznym dla mieszkańców)

Przybrzeżna restauracja i prywatny salon

Usługi masażu i wellness

Recepcja i bezpieczeństwo okrągłego zegara

Nowoczesny pokój fitness i strefa jogi

Wielofunkcyjna sala imprez i sala kinowa

Pranie

W pobliżu atrakcji:

Virgin Beach - 1 minuta

Tirta Gangga Pałac Wodny - 20 minut