Willa 3 pokoi 105 m² Lesser Sunda Islands, Indonezja

Indonezja
$219,000
$2,086/m²
;
In CRM: 2083162
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Nowoczesne 2-pokojowe wille w pobliżu plaży Batu Belig (Bali)!

Prezentujemy nowy projekt stylowych willi z 2 sypialniami w prestiżowej dzielnicy Batu Belig - idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa, funkcjonalności i korzystnych warunków inwestycyjnych. Każda willa jest całkowicie gotowa do pobytu i znajduje się zaledwie kilka minut od plaży.

Charakterystyka willi:

Format własności: Leasehold przez 25 lat z priorytetem odnowy.

Powierzchnia: 80 m2.

Powierzchnia budynku: 105 m2.

2 sypialnie.

2 łazienki + WC dla gości.

Przestronny salon otwarty plan.

Nowoczesna kuchnia.

Prywatny basen o zwiększonej wielkości i przytulny taras dla relaksu.

Willa jest w pełni umeblowana i gotowa do życia.

Wyposażenie techniczne:

Elektryczność - 7700 kWh.

System podgrzewania wody i filtracji.

Zbiornik na wodę.

Prywatny parking.

Lokalizacja:

Premia lokalizacja w Batu Belig, między Seminaryak i Changu, dwa z najbardziej popularnych obszarów Bali:

Kilka minut do plaży.