Willa 1 pokój 91 m² Sanur Kauh, Indonezja

Sanur Kauh, Indonezja, Denpasar
$229,400
$2,521/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

Rok realizacji
    2025
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

Położony zaledwie dwie minuty spacerem od plaży Padang Galak w doskonałej okolicy Sanur, ten off- plan willi projekt prezentuje doskonałą mieszankę nowoczesnego luksusu i życia przybrzeżnego. Te nowoczesne wille, zaplanowane do ukończenia pod koniec 2025 roku, oferują idylliczne rekolekcje przy plaży. Z 10% wczesną zniżką dla ptaków na pierwszych 10 sztuk - cztery już sprzedane - teraz jest czas, aby zabezpieczyć swój kawałek raju.
W willach znajduje się elegancki, otwarty projekt, z możliwością dopasowania do różnych potrzeb. Najmniejsza jednostka, Villa S, posiada 91.65 m2 powierzchni mieszkalnej na powierzchni 150 m2, w tym nowoczesną kuchnię, otwarty salon, i prywatny prostokątny basen. Każda willa posiada niezbędne urządzenia, w tym klimatyzatory, piekarnik elektryczny, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, pralka i suszarka, zapewniając wygodę i nowoczesne życie. Pakiety meblowe są również dostępne dla tych, którzy chcą dostosować swoje wnętrza.
Dla tych, którzy pragną więcej miejsca, większe jednostki jak Villa M i Villa L oferują ekspansywne obszary mieszkalne, z Villa XL zapewniając 248.46 m2 na 400 m2 powierzchni. Każda willa obejmuje prywatne baseny i zamknięte jadalnie, płynnie łącząc komfort i styl.