Willa 3 pokoi 153 m² Dauh Puri Kaja, Indonezja

Dauh Puri Kaja, Indonezja, Denpasar
$164,700
$1,076/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

Rok realizacji
    2024
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Opis

Nvest w Bali nieruchomości w Sanur Villa Project
Położony mniej niż 2 kilometry od słynnych plaż Sanur z restauracjami, sklepami, spa i supermarketami w pobliżu, nieruchomość ta znajduje się w sąsiedztwie prywatnych willi jest również krótki przejazd do Denpasar City i Bali International School. Lotnisko jest 20 minut stąd. Pomimo obfitości obiektów, Sanur nadal ma przyjazny i zrelaksowany czuć do niego i zawsze był popularnym sąsiedztwie.
Willa we współczesnym stylu jest oferowana jako LEASEHOLD 23 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 20 lat i zostanie ukończona w 2024 roku. Posiada 3 sypialnie i 2 łazienki i siedzi na 230 m2 ziemi o powierzchni podłogi 153 m2, w tym mezzanine. Obiekt posiada zamknięty salon / jadalnia, która otwiera się z drzwi przesuwnych do basenu 5m x 1,5 m. Zawiera również nowoczesną kuchnię i carport. Ta nieruchomość jest częściowo umeblowana (tylko w meblach)
Na zachód od willi będzie wspaniały dom dla tych, którzy chcą żyć w ustalonym obszarze Sanur blisko wszystkich obiektów. Będzie to również fantastyczny wynajem nieruchomości, ponieważ wynajem są w wysokim zapotrzebowaniu w Sanur co więcej z wkrótce zbudowany Bali International Hospital we współpracy z uznanym Mayo Clinic.