Willa 2 pokoi 181 m² Tua, Indonezja

Tua, Indonezja
$500,000
$2,767/m²
;
In CRM: 1454810
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.05.2026

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    181 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    180 m²

Wyjątkowa willa w pięknym Ubud.

Rentowność Villa z wynajmu do 15%. Płatność początkowa - 30%.

Przytulna willa z nowoczesną renowacją i meblami. Na terytorium znajduje się prywatny basen. Wille różnią się w różnych układach i obszarach.

Ubud to miejsce, gdzie lepiej poznasz Bali i jego tradycje. Bądź sam z naturą.

Infrastruktura:

- Spa;

- Restauracja;

- Współpraca;

- Siłownia;

- Dziecięca okolica.

Napisz lub zadzwoń do nas, wybierzemy właściwość według Twoich preferencji. Zorganizujemy bezpieczną transakcję z deweloperem!