Mieszkanie 2 pokoi 81 m² Lesser Sunda Islands, Indonezja

Indonezja
$339,132
$4,187/m²
;
Data aktualizacji: 16.09.2023

Cena za m²
    $4,187/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

ROYAL КОМПЛЕКС АПАРТАМЕНТОВ В ТУРИСТИЧЕСКОМ ЦЕНТРЕ БАЛИ.
САМЫЙ ДЛИННЫЙ В МИРЕ БАССЕЙН НА КРЫШЕ КОМПЛЕКСА.
Комплекс располагается в районе Берава, в 500 метрах от океана, в туристическом центре Бали.
В окружении комплекса находятся топовые пляжные клубы Бали, лучшие споты для серфинга, сотни популярных
заведений, кафе и ресторанов, а также вся необходимая инфраструктура для жизни и отдыха.
Два крупнейших мировых beach клуба с особенной атмосферой и самыми грандиозными вечеринками - в 5 минутах

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?