Dom 1 pokój 2 000 m² Dorog, Węgry

Dorog, Węgry, Esztergomi jaras
$302,302
$151/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 000 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    86 m²

Opis

Dom na sprzedaż w zielonej okolicy Dorog!

Wyobraź sobie, że mieszkasz w cichym, zielonym środowisku na działce 2000 m2 - zaledwie kilka minut od centrum miasta! Obiekt położony jest w Dorog, przy drodze do Csolnok, obok restauracji Horváth ogród.