Dom wolnostojący 3 pokoi 330 m² Filiates, Grecja

Filiates, Grecja, Filiates Municipality, Filiates Municipal Unit
$807,244
$2,446/m²
;
In CRM: 25414
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    330 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    330 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    248 m²

Opis

Na sprzedaż Trzypiętrowy dom 300 metrów kwadratowych w Epirus. Półpiwnica składa się z jednego magazynu. Parter składa się z salonu. 1 piętro składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, 2 łazienki. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Na sprzedaż willa 145 m kw z 40 m kw. Balkony, sklep o powierzchni 90 m kw i piwnica o powierzchni 90 m kw w mieście Filiates. Składa się z 3 sypialni na pierwszym piętrze, 2 łazienki, pokój dzienny i kuchnia. Dom jest wyposażony w panele słoneczne, kocioł do ogrzewania wody, ogrzewanie autonomiczne. Posiada panoramiczny widok na góry i miasto Filiates, i jest 17 km od morza. Istnieje również dobrze utrzymany ogród z parkingiem na 248 m ² ziemi. Został zbudowany w 2010 roku. W odległości 8 km znajduje się piękna plaża Drepano i wioska rybacka Sagiada. Miasto Filiates ma szpital, ratusz, bary, restauracje, obiekty sportowe, banki itp.