Dom 1 pokój Limenaria, Grecja

Limenaria, Grecja, Thassos Municipality
$64,444
$776/m²
;
In CRM: 11878
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    83 m²

Opis

Kod własności: 11878 - Dom SPRZEDAŻY w Thasos Kalivia za 55.000 euro. To 83,00 m kw. Dom składa się z 2 poziomów i wyposażenie 1 Sypialnia, Livingroom, Kuchnia, łazienka Budynek został zbudowany w 1973 roku. rating energetyczny budynku: G Odległość od morza 1200 metrów, Ten 83 m2 dwupoziomowy dom oferuje prosty i funkcjonalny układ, nadaje się do codziennego użytku lub jako dom wakacyjny. Lokalizacja znajduje się około 1200 metrów od morza, zapewniając łatwy dostęp podczas pozostawania w cichej okolicy, która mieszka w całym roku. Cena odzwierciedla stan i wiek nieruchomości, dzięki czemu jest to przystępna opcja dla każdego, kto szuka własnej przestrzeni w rozsądnym budżecie. Praktyczny wybór dla tych, którzy chcą mały dom na Thasos z niskim początkowym kosztem. Biuro Thassos Realestate znajduje się na wyspie Thassos i specjalizuje się w rynku nieruchomości wyspy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty lub zadzwoń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych informacji. W celu wskazania własności należy przedstawić nam dowód tożsamości lub paszport i podpisać umowę między nami. Theodoris Angelidis