Mieszkanie 3 pokoi 75 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$503,287
VAT
$6,710/m²
;
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $6,710/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    68 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Luksusowy obiekt w Halkidiki: dwa apartamenty designerskie 50 metrów od plaży (Nikiti)

Marzenie o domu nad morzem w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Grecji? Oferujemy Państwu dwa unikalne apartamenty w mieście Kozma Pigadi, w pobliżu popularnej wioski Nikiti (Sithonia). Jest to idealna oferta dla osób poszukujących komfortu, ciszy i nienagannych widoków na Morze Egejskie.

Opis i właściwości obiektów

Oba apartamenty znajdują się na wysokim parterze (wzniesionym piętrze) przytulnego trzypiętrowego budynku otoczonego luksusowymi willami i zielenią. W 2021 r. obiekty zostały przebudowane przy użyciu materiałów premium.

  • Powierzchnia każdego apartamentu: Razem - 75 m2, czyste - 68.20 m2
  • Planowanie: 2 w pełni umeblowane sypialnie, sala, korytarz, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem.
  • Wyposażenie: 3 klimatyzatory w każdym apartamencie, nowe meble wykonane z naturalnego drewna, wbudowane szafy, markowe żyrandole i pełny sprzęt z markowych urządzeń gospodarstwa domowego.
  • Bezpieczeństwo: Zainstalowane są niezawodne drzwi pancerne.