Mieszkanie 3 pokoi 70 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$169,713
VAT
$2,424/m²
;
Data aktualizacji: 31.03.2026

Cena za m²
    $2,424/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1970
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Kup mieszkanie w Salonikach, dzielnicy Martiu: przytulne zakwaterowanie w sought- after lokalizacja

Szukasz mieszkania w okolicy z rozwiniętą infrastrukturą? Oferujemy doskonałą opcję w obszarze Martiu (Saloniki). Apartament ten łączy w sobie klasyczną niezawodność konstrukcji i nowoczesny komfort, jest idealnym wyborem zarówno dla osobistego pobytu, jak i wynajmu.

Opis obiektu i układu

Apartament znajduje się na ostatnim (piątym) piętrze dobrze zadbany budynek piętrowy zbudowany w 1970 roku. Pomimo roku budowy, dom jest w doskonałym stanie technicznym, co wskazuje wysokiej jakości konserwacji i opieki nad mieszkańcami.

  • Powierzchnia: Powierzchnia całkowita 70 m2, mieszkalny (czysty) - 63 m2
  • Pokoje: Dwie przytulne sypialnie, jasne wnętrze i funkcjonalne oddzielne kuchnia.
  • Wyposażenie: Przestronna łazienka.

Zalety i wykończenie

Apartament nie wymaga poważnych inwestycji i ma szereg ważnych cech technicznych:

  1. Materiały naturalne: Klasyczna podłoga parkietowa tworzy atmosferę przytulności i ciepła w salonach.