Mieszkanie 4 pokoi 138 m² Municipality of Heraklion, Grecja

Grecja, Municipality of Heraklion, Heraklion Municipal Unit, Heraklion
$907,733
$6,578/m²
;
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $6,578/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    138 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Maisonette z panoramicznym widokiem na Morze Egejskie - inwestycje ze wzrostem kapitału i Golden Visa

Heraklion, Kreta: 124; Rodon Residence

4 pokoje · 138 m2 · 5 piętro

Nowoczesna maisonette w stolicy Krety jest płynnym aktywem na jednym z najbardziej stabilnych rynków w regionie Morza Śródziemnego. Ostatnie piętro, panoramiczne szyby i bezpośrednie widoki na Morze Egejskie stanowią wartość premium obiektu już na etapie budowy.

Korzyści z obiektu

- Panoramiczny widok na morze i maksymalne naturalne oświetlenie

- Ostatnie piętro: Prywatność i status

- Klasa energetyczna A + (panele słoneczne, pompy ciepła)

- Znaczne zmniejszenie kosztów operacyjnych

- Inteligentny dom, systemy bezpieczeństwa

- Parking podziemny z windą

- Czyste wykończenie

Lokalizacja.

Stolica Krety - centrum biznesowe i infrastrukturalne

- Szybki dostęp do lotniska i portu

- Wszystkie codzienne infrastruktury jest w odległości spaceru

- Kilka minut do morza.

Wartość inwestycji

- Deficyt format: maisonette z widokiem na morze

- Stabilny wzrost wartości nieruchomości na Krecie

- Wysoka płynność w czasie odsprzedaży

- Możliwość profesjonalnego zarządzania i korzystania z wynajmu