Dom 3 pokoi 67 m² Kythnos Municipality, Grecja

Grecja, Kythnos Municipality
$428,048
$6,389/m²
;
Data aktualizacji: 8.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Opis

Odkryj idealne rekolekcje na spokojnej wyspie Kythnos z tym przytulnym, nowo wybudowanym domem w architekturze cykladów ikonicznych. W miejscowości Kanala, części ekskluzywnego kompleksu tylko trzech niezależnych domów, ten 67 m2 nieruchomości jest przeznaczony do zaoferowania prywatności, relaksu i zapierające dech w piersiach widoki na morze.
Dom 67sqm. posiada trzy dobrze urządzone sypialnie, dwie łazienki, prywatny basen i dedykowany parking. Cechą charakterystyczną jest jego odkryty obszar: piękny ogród i prywatny basen, który przeoczył błyszczący Egean, oferując spokojną oazę do odwinięcia.
Zbudowany na 4500m ² powierzchni ziemi, kompleks jest skrupulatnie zaplanowany, aby zapewnić całkowitą prywatność między domami, zapewniając idealne miejsce na ciche życie, jednocześnie ciesząc się oszałamiającym naturalnym otoczeniu. Poza tym, kilka pięknych piaszczystych plaż znajduje się niecałe pięć minut od hotelu, co dodaje atrakcyjności obiektu.
Najważniejsze punkty:
Rozmiar: 67 m2, z 3 sypialniami (1 master) i 2 łazienkami
Na zewnątrz: Prywatny basen, ogród krajobrazowy i parking