Dom 4 pokoi Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Grecja

Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Municipal Unit of Loutraki Perachora
$269,837
$2,159/m²
;
Data aktualizacji: 26.03.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Loutraki-Perachora-Agioi Theodoroi Municipality

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2018
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    125 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    490 m²

Opis

Na sprzedaż 125 m2 Dom z widokiem na morze i góry!
Ten uroczy dom, położony w sercu natury, oferuje doskonałą mieszankę spokoju i komfortu. Idealny zarówno dla stałego pobytu, jak i domu wakacyjnego.
Układ wnętrza:
Podwyższone piętro gruntowe (70 m2): Dwie sypialnie, przestronny salon z kominkiem, który dodaje ciepło i atmosferę, oddzielną kuchnię i łazienkę z wanną. Duża okolica weranda z niezakłóconym widokiem na naturę i morze.
Podłoga gruntowa (55 m2): Pokój dzienny i kuchnia, jedna wygodna sypialnia i WC.
Przestrzenie zewnętrzne i udogodnienia:
Podwójne wejście z dwoma wejściami
Piękny dziedziniec i ogród krajobrazowy
Zakryte miejsce parkingowe
Obszar grill - Idealne dla relaksujących momentów w przyrodzie
Odległość od morza 3,8 km

Lokalizacja na mapie

Rekreacja
Infrastruktura w pobliżu
Lotnisko 85 000 m
Morze 3 500 m
Centrum handlowe 5 000 m

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %