Dom 6 pokojów 1 915 m² Pefkochori, Grecja

Pefkochori, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$499,977
$261/m²
;
Data aktualizacji: 24.01.2025

Rok realizacji
    1992
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 915 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    115 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 800 m²