Willa 2 pokoi Nea Skioni, Grecja

Nea Skioni, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$475,249
$6,789/m²
;
Data aktualizacji: 8.02.2025

Rok realizacji
    1999
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    70 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 m²

Opis

Summer living in front of the beach with 70 sq meters on a one level bungalow. This desirable home offers 2 bedrooms, 2 bathrooms, chef style kitchen and living area with a walk out to the terrace and garden. The gated garden offers 1,137 sq meters which has plenty of potential. Many extras with the home such as the furniture, parking, heating, renovations, BBQ, fly screens, and much more. This is an investment opporunity, to view call or email us today MOTIVATED SELLER, MAKE YOUR OFFER TODAY

Lokalizacja na mapie

Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse
Infrastruktura w pobliżu
Morze 0 m
Lotnisko 95 m

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?