Mieszkanie 3 pokoi 100 m² Kavala Municipality, Grecja

Grecja, Kavala Municipality, Kawala
$70,892
$709/m²
;
Data aktualizacji: 12.03.2025

Cena za m²
    $709/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Rider, Suyulu: Sprzedawane jest niedokończone (można znaleźć w ceglanej scenie), parter narożny apartament 100 m2 z 151 m2 powierzchni, która buduje około 200 m2 Składa się z 3 pokoi, 1 salonu, ogrodu, łazienki i 1 WC. Ma widok na morze.

Cena 65000 €124; Kod własności: # PM018

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?