Dom 5 pokojów 200 m² Domatia, Grecja

Domatia, Grecja, Paggaio Municipality
$126,184
$631/m²
;
In CRM: 2290
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.02.2025

Rok realizacji
    1880
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    534 m²

Opis

Pierea, Pokoje: Na sprzeda? w 534 m kw. dzia? ka 2 poziomów z samodzielnym ogrzewaniem oleju. Składa się z 5 sypialni, 2 kuchni, 2 salonów, ogrodu, magazynu, łazienki i 2 WC. Na zewnątrz jest inna kuchnia i 1 wc. Jest on urządzony, wyposażony, z urządzeniami elektrycznymi, zbudowany w 1880 roku z renowacją w 1995 roku i oferuje syntetyczne ramy z podwójnym szyb, klimatyzację, klasę energetyczną C, płytki i podłogi drewniane. Właściwość posiada następujący układ:
Poniżej: 100m2 2 / d, kuchnia, łazienka, sala, pokój dzienny
Top: 100mkw 3 / d, salon. Jest podwórko z ogrodem, miejscem parkingowym i 3 magazynami. Dom będzie miał wszystkie meble.

Razem podaje się powierzchnię 250 m2.

Cena 120.000 €124; Kod własności: # 2290

Lokalizacja na mapie

Domatia, Grecja, Paggaio Municipality

Wideo recenzja 5 pokojów Dom w Domatia, Grecja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości