Działki 357 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$441,643
$1,237/m²
;
Data aktualizacji: 26.02.2025

• Metro
    Attiki (~ 600 m)
  • Metro
    Sepolia (~ 400 m)

Opis

Sepolia - Skouze, Skouze Hill: Na sprzedaż poziom kątowy Plot 357 m2 z fasadą 19 m o współczynniku budynku 3, o współczynniku pokrycia 70%. Możliwość i przeciwdziałanie-uczestnictwo z neoklasycznym budynkiem nie charakteryzuje się zdolnością do stania się bezpośrednim elementem bardzo blisko stacji Attica i Sepolia i OSE Station. Kod własności: # GK024 AXIA REAL Estate posiada biura w 3 większych miastach w naszym kraju. W ATHENS Solon 53, THESSALONIKI króla Herakliona 53 i Cavala Metropolitan 8a. AXIA REAL Estate opiera się na trzech bardzo prostych i solidnych zasadach: W ciągu 25 lat doświadczenia, przejrzystości i pracy zespołowej. Zarządcy zebrali się z rynku nieruchomości, jak również z różnych innych branż zawodowych, koordynowanych do tych władz, aby przyczynić się do stworzenia dużej grupy kreatywnych i aktywnych nieruchomości z wzorową obsługę i pozazdroszczenia wyników. Filozofia naszego biura to doskonała obsługa klienta, niezależnie od tego, czy jest on kupcem czy sprzedawcą, szacunek dla jego wyborów i korzystania z nieruchomości lub gotówki ma, z poufnością i przede wszystkim uczciwością. Z etyką, konsekwencją, profesjonalizmem i z myślą o szybkiej i doskonałej służbie ludzi, którzy nam ufają, zawsze staramy się robić to, co jest najlepsze dla naszych klientów. Aby lepiej promować nieruchomości, mamy partnerstwa z podobnych biur w 60 krajach i bardziej dynamicznie z najbardziej nowoczesnych metod promocji, reklamy i promocji nieruchomości.