Działki 820 m² Prinos, Grecja

Prinos, Grecja, Thassos Municipality
$315,459
$385/m²
;
In CRM: 987
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.02.2025

Opis

Thassos, Ormos Prinou IDEAL NA HOTEL LUB 2 Ι NIEZALEŻNE DOMY: Na sprzedaż działka o powierzchni 820 mkw. w odległości 80 metrów od plaży, z fasadą 20 m. o współczynniku budowy 1 do użytku w profesjonalnych hotelach i 0,6 dla niezależnych rezydencji 2. Wskaźnik pokrycia 50%, stawka 7,5 mln. Położony w dzielnicy mieszkalnej, jest proponowany jako nieruchomość inwestycyjna z widokiem na park, zaledwie 1 km od wioski. Cena € 300 000 Kod nieruchomości: # 987

Lokalizacja na mapie

Prinos, Grecja, Thassos Municipality
Jedzenie i picie
Transport
Rekreacja

Wideo recenzja Działki w Prinos, Grecja

Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek