Działki 19 875 m² Kariani, Grecja

Kariani, Grecja, Paggaio Municipality
$1,05M
$53/m²
;
In CRM: 1491
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.02.2025

Opis

WYBÓR Powierzchnia całkowita 19875 m2 Cena: 1.000.000 €Opis właściwości Uprzywilejowana lokalizacja działki na słynnej plaży Kariani. Zaledwie 10 km od miejscowości Tuzla, kurort oferuje wszystkie udogodnienia, hotele, restauracje, rozrywkę. Wymiary: A: 94 m B: 132 m C: 14 m D: 62 m E: 110 m F: 205 m

AXIA REAL Estate Nasza działalność obejmuje wszystkie obszary N. KAVALAS i posiada wybrane właściwości. Nasz portfolio obejmuje dużą liczbę nieruchomości, jak również wszystkie rodzaje tych, z rezydencji, domów turystycznych, zawodowych, działki, działki i podejmujemy zakup i wynajem nieruchomości, jak również ich renowacji lub dekoracji. Filozofia naszego biura jest doskonałą obsługą klienta, niezależnie od tego, czy jest on sprzedawcą, kupcem czy najemcą, w odniesieniu do jego wyborów i korzystania z jego nieruchomości lub gotówki, z poufnością i przede wszystkim uczciwością. Z etyką, konsekwencją, profesjonalizmem i z myślą o szybkiej i doskonałej służbie ludzi, którzy nam ufają, zawsze staramy się robić to, co jest najlepsze dla naszych klientów. Komunikacja. Metropolis 8th Cavala Victory & Doctor Aslan New Peramos axia- realistate.gr,

Lokalizacja na mapie

Kariani, Grecja, Paggaio Municipality