Działki 1 132 m² Thassos, Grecja

Thassos, Grecja, Thassos Municipality
$662,464
$585/m²
;
Data aktualizacji: 26.02.2025

Opis

N. Kavalas, Thassos: Dzia? ka 1132 m kw. jest sprzedawana lub podawana z czynnikiem budynkowym 0,6, w porcie. Znajduje się w uprzywilejowanej lokalizacji w pobliżu morza, w pobliżu supermarketów Masuti i Lidl. Cena 630.000 EUR

Wideo recenzja Działki w Thassos, Grecja

Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek