Działki 650 m² Kavala Municipality, Grecja

Grecja, Kavala Municipality, Kawala
$681,080
$1,048/m²
;
Data aktualizacji: 12.04.2025

Opis

Kavala, centrum: Na sprzedaż jasny poziom Grunt 650sqm. z przodu 60m. ze współczynnikiem budynku do celów biznesowych 1,6, współczynnik pokrycia 80%, współczynnik wysokości 12m., pozostały budynek 1040sqm .. Zawiera budynek w dzielnicy handlowej, który jest proponowany jako nieruchomość inwestycji finansowych z widokiem na miasto. To jest 550 metrów od morza i 40 km od lotniska. Jest to idealna okazja inwestycyjna w centrum miasta. Skontaktuj się z naszym biurem „Axia Real Estate”, aby zasugerować nieruchomość Cena 250 000 € | Kod nieruchomości: # KG110

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kavala Municipality, Kawala
Edukacja
Opieka zdrowotna

Wideo recenzja Działki w Kavala Municipality, Grecja

Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek