Mieszkanie 3 pokoi 76 m² Guayacanes, Dominikana

Guayacanes, Juan Dolio, Dominikana
$383,200
VAT
$5,042/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $5,042/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    65 m²

Opis

Oferujemy w pełni umeblowany apartament na sprzedaż w projekcie Sunbeha Resort, położony bezpośrednio przy plaży w popularnej okolicy Juan Dolio.

Apartament posiada układ dwupokojowy z salonem i kuchnią, o łącznej powierzchni 76,5 m ², oferując komfortowe zakwaterowanie do użytku osobistego, jak również atrakcyjną okazję inwestycyjną.