Mieszkanie 128 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$659,100
$5,149/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Metro
    Palmovka (~ 400 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,149/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    128 m²

Opis

Ideally thought over architectural concept of each Apartment modern and and some of them will be equipped with sauna and bathtubs jacuzzis. The closed territory of aula full of greens and walking distance to the metro station are the main advantages of this project

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty