Mieszkanie 3 pokoi 91 m² Sveti Martin, Chorwacja

Sveti Martin, Chorwacja
$451,067
$4,957/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Adres
    Ulica sv Martina, 26 Restaurant Bar Cibus

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,957/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

W cichej i poludniowej części Podstrana zbudowany jest nowoczesny projekt mieszkalny z łącznie 10 apartamentami, położony zaledwie 250 m od zaaranżowanej plaży i promenady.
Projekt składa się z dwóch częściowo oddzielonych budynków mieszkalnych, budynków A i B, łącznie z 10 apartamentami. Wspólne schody znajduje się w centrum planu podłogi, a każda jednostka jest dwustronna zorientowana i zaprojektowany w celu maksymalizacji wykorzystania naturalnego światła i otwarte widoki na morze, z własną przestrzenią na zewnątrz w postaci ogrodu, balkon, lub loggia.
Szczególną wartością projektu jest bliskość morza. Odległość od zaaranżowanej plaży i promenady wynosi 250 m, a przejście podziemne zapewnia bezpieczny i bezpośredni dostęp do plaży tylko 200 m. Lokalizacja oferuje idealną równowagę pomiędzy pokojem, prywatnością i bliskością wszystkich udogodnień przybrzeżnych. Podstrana jest coraz bardziej uznawana za cichszą i bardziej dyskretną alternatywę dla Splitu, idealną dla jakości życia nad morzem i wartości długoterminowej.
Apartamenty są zaprojektowane dla nowoczesnego stylu życia. W zależności od wielkości, oferują funkcjonalne jednopokojowe, dwuosobowe i trzypokojowe układy z otwartym salonem łączącym kuchnię, jadalnię i pokój dzienny oraz oddzielną część sypialną. Każda jednostka ma dostęp do przestrzeni zewnętrznej.
Apartamenty na górnych piętrach posiadają prywatne tarasy dachowe z przygotowaniem do pergoli, kuchni letniej, prysznice lub jacuzzi, podczas gdy parter jednostki posiadają przestronne ogrody z rodzimych roślin śródziemnomorskich.