Mieszkanie 2 pokoi 74 m² Grad Kastav, Chorwacja

Grad Kastav, Chorwacja
$265,378
$3,586/m²
;
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $3,586/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    74 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1986
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

Rešetari, Kastav, przestronny trzypokojowy klasyczny apartament jest na sprzedaż w cichej okolicy, idealny do życia rodzinnego. Apartament ma powierzchnię 74 m ², z otwartym widokiem na morze. Jego orientacja jest południe-północ, zapewniając dobrą naturalną wentylację i mnóstwo światła przez cały dzień. Apartament składa się z przestronnego salonu, kuchni z jadalnią, łazienki, oddzielnej toalety, dwóch sypialni i dwóch korytarzy z budynkiem w szafy. Ogrzewanie jest zapewnione przez klimatyzację, a apartament wyposażony jest w nową stolarkę aluminiową. W budynku znajduje się również przestronny magazyn. Budynek otoczony jest zielenią, a w pobliżu znajduje się wiele wolnych miejsc parkingowych. Jest to dwupiętrowy budynek, a apartament znajduje się na wysokim parterze, oferując dodatkowy komfort. Drodzy nabywcy, zgodnie z ustawą o pośrednictwie nieruchomości, nieruchomości przeglądania są możliwe tylko po podpisaniu umowy brokerskiej. Zgodnie z tym samym, nabywca jest zobowiązany do zapłaty prowizji agencji w przypadku zakupu. Kod identyfikacyjny: 2198