Mieszkanie 1 pokój 39 m² Grad Opatija, Chorwacja

Grad Opatija, Chorwacja
$252,823
$6,483/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

• Adres
    Nova cesta, 124

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,483/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    39 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    39 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Opatija - Nowoczesny apartament w pobliżu morza, 39 m ² Na sprzedaż jest w pełni wyposażony i modernizowany apartament na parterze domu w cichej okolicy Punta Kolova, Opatija. Apartament znajduje się w bliskiej odległości od morza, idealny do mieszkania lub wynajem turystyczny. Apartament o powierzchni 39 m ² składa się z sypialni, salonu, kuchni i łazienki z WC. Został odnowiony w 2022 roku i wyposażony w nowoczesne urządzenia: kuchenka indukcyjna, built- w piekarniku i mikrofalówce, lodówka z zamrażarką, zmywarka, pralka i suszarka. W salonie znajduje się rozkładana sofa i telewizor, natomiast sypialnia posiada podwójne łóżko i built- w szafie. Ogrzewanie i chłodzenie są wyposażone w klimatyzację, norweskie grzejniki i ogrzewanie podłogowe w łazience. Na oknach zainstalowane są ekrany okienne. Apartament posiada osobne wejście i jest wspólny taras i ogród z grillem w wspólnej części domu. W pobliżu dostępny jest bezpłatny parking publiczny. Drodzy nabywcy, zgodnie z ustawą o pośrednictwie nieruchomości, nieruchomości przeglądania są możliwe tylko po podpisaniu umowy brokerskiej. W przypadku pomyślnej transakcji nabywca jest zobowiązany do zapłaty prowizji agencji. Kod identyfikacyjny: 2515