Willa 3 pokoi 268 m² Opcina Vrbnik, Chorwacja

Opcina Vrbnik, Chorwacja
$1,80M
$6,719/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

• Adres
    Varos, 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    268 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    268 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    994 m²

Opis

W pożądanej lokalizacji na wyspie Krk, na działce o powierzchni prawie 1000 m ², znajduje się nowoczesna willa, która oferuje najwyższy komfort i niezakłócony widok na morze. Architektura willi charakteryzuje się nowoczesnym stylem - proste linie, duże szklane ściany i przestronne wnętrze pozwalają na wiele naturalnego światła i bezproblemowe połączenie przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz w pełni wyposażona kuchnia Scavolini z urządzeniami Miele. Ponadto na parterze znajduje się toaleta dla gości oraz prywatna strefa wellness z sauną, a wszystkie pokoje mają bezpośredni dostęp do dziedzińca z podgrzewanym basenem nieskończoności i miejscem do opalania. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy eleganckie sypialnie, każda z własną łazienką i nieodpartym widokiem na morze, które dodatkowo podkreśla poczucie luksusu i prywatności. Obszar odkryty oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się przez cały rok: zadaszoną jadalnię na świeżym powietrzu, kuchnię letnią z grillem, prysznic na świeżym powietrzu i starannie zaprojektowany ogród śródziemnomorski, który zapewnia spokój i intymność. Obiekt wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt, elektryczne okiennice, nadzór wideo, system alarmowy i kominek. Jest w pełni umeblowany i ogrodzony, z automatycznymi bramami wejściowymi i wieloma miejscami parkingowymi na podwórku. Willa ta stanowi idealne połączenie designu, najwyższej klasy wyposażenia i lokalizacji po południu i jest doskonałą okazją dla tych, którzy szukają domu lub inwestycji na naszym wybrzeżu. Kod identyfikacyjny: 2696